Podczas targów dostępna będzie, specjalnie wydzielona strefa networkingu – przestrzeń do wymiany doświadczeń i zacieśnienia kontaktów. Spotkania branżowe to idealna okazja do poszerzenia grona potencjalnych partnerów biznesowych, a także zbudowania bazy odbiorców.

Liczne wystąpienia i konferencja branżowa prowadzona przez uznanych prelegentów – doświadczonych praktyków i znawców branży.

Przygotowanie identyfikatorów oraz indywidualnych pakietów powitalnych do wszystkich zarejestrowanych, które zostaną przesłane bezpośrednio pod adres podany w formularzu rejestracyjnym.

BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ International Fashion Fair

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa do udziału w International Fashion Fair – Hurtowe Targi Odzieży, które odbędą się w Mieście Mody PTAK – największym w Europie centrum handlu hurtowego odzieżą. Wydarzenie to, organizowane raz w roku, przyciąga tysiące kupców z całego kontynentu, dając doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Targi mają charakter kontraktacyjny – to unikalne wydarzenie biznesowe, które koncentruje się na nawiązywaniu relacji handlowych, zawieraniu umów i wymianie doświadczeń pomiędzy przedstawicielami branży odzieżowej

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

Jako WYSTAWCA na International Fashion Fair, zyskają Państwo nie tylko dostęp do unikalnej bazy potencjalnych klientów, ale także wyjątkową okazję do dotarcia do ogromnej liczby kupców. Będą to kontrahenci z całej Europy, którzy specjalnie przyjeżdżają na to wydarzenie w poszukiwaniu najnowszych trendów, nowych kolekcji i możliwości współpracy.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

Targi przyciągną tysiące przedstawicieli z branży odzieżowej, a wśród nich właścicieli sklepów, dystrybutorów i hurtowników, agentów handlowych. Spotkania targowe dadzą wystawcom szansę na nawiązanie bezpośrednich kontaktów i budowanie trwałych relacji biznesowych. Dzięki udziałowi w targach Państwa marka zyska szerokie grono zainteresowanych odbiorców, co przyczyni się do dalszego rozwoju Państwa działalności.

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Dzięki naszemu centrum, w którym na co dzień stacjonuje ponad 1500 firm jesteśmy wiodącym miejscem spotkań branży odzieżowej w Europie. W tym roku po raz pierwszy otwieramy nasze drzwi dla Wystawców spoza centrum, dzięki inwestycji w nową, przestronną halę wystawienniczą. To doskonała okazja, aby zaprezentować swoją markę i produkty wśród szerokiej grupy profesjonalistów z sektora odzieżowego – w formule targowej.

Zarezerwuj stoisko

Profil odwiedzającego

 • Menadżerowie oraz właściciele:
 • Kawiarni
 • Lodziarni
 • Cukierni
 • Technolodzy żywności
 • Firmy wynajmujące sprzęt i zastawę
 • Odpowiedzialni za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.
 • Przedstawiciele firm gastronomicznych
 • Restauratorzy
 • Kucharzy
 • Cukiernicy
 • Lodziarzy
 • Bariści

DEDYKOWANA ZABUDOWA TARGOWA

DESIGNED EXHIBITION STANDS

Zobacz katalog stoisk targowych i przygotuj się na udział w targach w sposób jeszcze bardziej efektywny. Dzięki temu katalogowi będziesz miał dostęp do gotowych projektów stoisk, które ułatwią Ci przygotowanie się do targów i zyskasz cenną oszczędność czasu i pieniędzy. Wybierając już gotowy projekt stoiska, będziesz mógł skupić się na innych ważnych aspektach przygotowań do targów, takich jak przygotowanie oferty, zorganizowanie transportu czy zaplanowanie działań marketingowych.

Check out the trade show booth catalog and prepare for your trade show participation in an even more efficient way. With this catalog, you will have access to ready-made booth designs that will make it easier for you to prepare for the trade show and gain valuable savings in time and money. By choosing an already ready-made booth design, you will be able to focus on other important aspects of preparing for the fair, such as preparing your offer, arranging transportation or planning your marketing activities.

ODBIERZ VOUCHER NA ZABUDOWĘ

RECEIVE A CONSTRUCTION VOUCHER

Z naszym kuponom masz pełną swobodę wyboru opcji, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. W ofercie znajdują się niestandardowe projekty stoisk, grafika i oznakowanie, podłogi i oświetlenie, meble, sprzęt AV i wiele innych. Wszystko, co musisz zrobić, to okaż nasz kupon przy zakupie i wartość zostanie uwzględniona na fakturze. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze, a także zyskasz większą elastyczność i swobodę twórczą.

With our coupons, you have complete freedom to choose the options that best suit your needs. We offer custom booth designs, graphics and signage, flooring and lighting, furniture, AV equipment and much more. All you have to do is show our coupon at the time of purchase and the value will be included in your invoice. This will save you money and give you more flexibility and creative freedom.